Photo by: Kelly Sullivan/Golf Channel

David Feherty vs Condoleezza Rice!

 

David Feherty nie jest typowym prowadzącym talk show. To elektryzująca i przyciągająca postać. Nie bawią go przewidywalne żarty, dziecinne zabawy z gośćmi, nie akceptuje poprawności politycznej. To były golfista, charyzmatyczny, ekscentryczny, doświadczony życiowo – walczący przez długie lata z alkoholizmem, człowiek bezkompromisowy, a czasami wręcz bezczelny.

Jeśli ma ochotę zapytać byłego Prezydenta Stanów Zjednoczonych o bieliznę, po czym zasugerować że nosi on stringi – zrobi to bez mrugnięcia oka. Jego gośćmi są zarówno przedstawiciele środowiska golfowego, ale także m.in. filmu i polityki. Opowiadają oni o swoim życiu, wzlotach i upadkach, doświadczeniach golfowych, dzięki charakterowi prowadzącego nie omijając tematów, które zazwyczaj stanowią tabu podczas tego typu programów. Feherty wita się z widzami co poniedziałek, o 22:00.

W tym tygodniu nasz wyrazisty gospodarz bierze na spytki naprawdę silną kobietę, członkinię Augusta National, profesor nauk politycznych Uniwersytetu Stanford, w latach 2001–2005 przewodniczącą Narodowego Komitetu Bezpieczeństwa USA, pierwszą czarnoskórą kobietę na stanowisku sekretarza stanu. Choć początkowo zamierzała być pianistką, zmieniła plany pod wpływem wykładów na temat polityki międzynarodowej, stając się również jednym z najwybitniejszych sowietologów.

To po prostu trzeba zobaczyć!

Tylko w Golf Channel Polska:

środa – 09.00 i 20.00

czwartek – 10.00 i 21.00

 

 

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni