Photo by: Joe Scarnici/Golf Channel

David Feherty versus Phil Mickelson!

Davida Feherty’ego nikomu przedstawiać nie trzeba. Mężczyzna po przejściach, o cudownie pokręconym poczuciu humoru. Lubi przeprowadzać swoje wywiady z iście ułańską fantazją! Ponieważ jego gośćmi są zawsze postaci nietuzinkowe, więc na premierę nowego Feherty Show, za każdym razem czekamy z usprawiedliwioną niecierpliwością.

 

 

 

Phil Mickelson to Ikona Golfa. Jedenastokrotny członek drużyny Ryder Cup jak i Presidents Cup. Zwycięzca prawie 50 turniejów, w tym pięciu turniejów wielkoszlemowych. Wsławił się niezwykłym wyczynem, zwyciężając jako dwudziestoletni amator w turnieju PGA Tour!

Znany z niezwykle hojnych napiwków i ogromnych pieniędzy jakie przeznacza na cele charytatywne. W samym PGA Tour zarobił ponad 48 milionów dolarów, a na liście najbogatszych sportowców wszech czasów „Lefty” plasuje się na 20 pozycji, z zarobkami szacowanymi na 295 milionów dolarów!

W poniedziałek o 22:00 PREMIERA drugiej części rozmowy Davida Feherty’ego z Philem Mickelsonem. Tym razem Panowie skupią się na kolejnych ciekawych tematach: pogoni za sukcesami, niespodziewanemu zwycięstwu w The Open w 2013 roku i w PGA Championship w 2005, relacji ze swoim, do niedawna, caddym – Jimem „Bonesem” McKayem, a także zaangażowania Phila w wychowanie trójki dzieci.

 

To trzeba zobaczyć!

 

PREMIERA W GOLF CHANNEL POLSKA

Poniedziałek, 26.06. 2017 22:00

 

Napisała: Kasia Nieciak

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni