Photo by: Cy Cyr/ Golf Channel)

David  Feherty gości Matta Lauera!

Matt Lauer jest słynnym, amerykańskim dziennikarzem telewizyjnym i  gospodarzem niezwykle popularnego programu The Today Show.

Urodził się w Nowym Jorku w 1957 roku. Studiował w School of Media Arts, przy Uniwersytecie Ohio. Po czterech próbach zdobycia dyplomu porzucił uniwersytet i rozpoczął karierę telewizyjną, a po wielu latach dyplom ostatecznie  trafił w jego ręce.

Najpierw został producentem lokalnego programu informacyjnego. Później był reporterem porannych wiadomości i zaczął podróżować po USA, prowadząc cotygodniowe programy informacyjne. Krokiem milowym w jego karierze był program PM Magazine, który spowodował, że zaczął być rozpoznawalny.

W swojej bogatej karierze telewizyjnej prowadził lub współprowadził  takie programy jak: Made In New York, talk show Talk of the Town, 9 Broadcast, Day In Court, Etc., Etc, w Travel Channel, Today in New York, Live at Five.

Od 1992 roku  przez rok zastępował Margaret Larson w programie The Today Show. Na początku 1994 roku dołączył do programu na stałe, współprowadząc jednocześnie Live at Five. Matt Lauer zagrał też… siebie w filmie Zaginiony ląd.

Panowie rozmawiają m.in. o rosnącej niechęci społeczeństwa do mediów i wpływie Donalda Trumpa na ten trend, granicy cenzury w telewizji, oraz o tym, jak bliski Lauer był wyspecjalizowania się w przycinaniu drzew. Żartują wzajemnie również ze swoich najbardziej niedorzecznych strojów i cieszą się, że Halloween jest jedynie raz do roku.

Premiera w Golf Channel Polska w poniedziałek o 22.00.

Zapraszamy!

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni