Zdjęcie: PAP/EPA

D. Johnson zgrupowany z Lovem i Haasem na Wells Fargo

Na Wells Fargo Championship Dustin Johnson – aktualny nr 1 w światowym rankingu będzie się starał wrócić do swojego ciągu wygranych po wycofaniu się z Masters i problemach zdrowotnych. Oto niektóre z grup, na które warto zwrócić uwagę na Eagle Point Golf Club, który pierwszy raz będzie gospodarzem turnieju PGA TOUR:

Patrick Reed, Jim Furyk, Adam Scott

Reed nadal stara się odbić od dna po ostatnich występach – nie przeszedł CUT’a w trzech ostatnich indywidualnych startach. W ostatnim tygodniu, podczas Zurich Classic of New Orleans, udało mu się zająć 14 miejsce ex-aequo, a w tym tygodniu będzie grał pierwsze dwie rundy u boku kapitana Ryder Cup w 2018 roku, oraz Scotta, który jako nr 11 na świecie, jest drugim najwyżej ustawionym zawodnikiem w tym turnieju. To jego pierwszy występ od Masters, gdzie zajął 9 miejsce.

Dustin Johnson, Davis Love III, Bill Haas

Nr 1 światowego rankingu wraca do gry po tym jak kontuzja pleców zmusiła go do wycofania się z Masters. Johnson wygrał wszystkie ze swoich trzech ostatnich startów przed kontuzją i w tym turnieju zagra u boku dwóch graczy z północnej Karoliny. To będzie dopiero trzeci start Love’a od kiedy powrócił do gry po złamaniu obojczyka. Haas był w półfinale u boku Johnsona na WGC-Dell Technologies Match Play.

Jon Rahm, Paul Casey, Wesley Bryan

Rahm będzie się starał kontynuować swoją dobrą passę po trzytygodniowym odpoczynku po Masters. Gra u boku Casey’a, który ma na swoim koncie cztery lokaty w pierwszej 20 w pięciu ostatnich startach, a Bryan dopełnia tę trójkę w swoim pierwszym indywidualnym starcie odkąd wywalczył swój pierwszy tytuł na PGA TOUR – podczas RBC Heritage w kwietniu.

James Hahn, Phil Mickelson, J.B. Holmes

Hahn zdobył drugie w swojej karierze zwycięstwo na tym turnieju rok temu, gdy pokonał Roberto Castro w dogrywce. Broni tytułu, grając u boku Mickelsona, dla którego to 14. występ na Wells Fargo Championship. Tydzień temu skończył na piątym miejscu Zurich Classic of New Orleans, wraz z Bubbą Watsonem.

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni