Czego uczy nas golf?

Nie tylko my uczymy się golfa, ale i golf uczy nas.

Czego?

O tym właśnie jest najnowsza książka Michała Kopczewskiego, której patronem medialnym jest Golf Channel Polska. Czego uczy nas golf? zawiera osiemnaście rozdziałów, opisujących umiejętności, które nabywa golfista. Jednocześnie są one pożądanymi przymiotami każdego dobrego menedżera. Stąd wniosek wypływający z lektury: gra w golfa jednocześnie doskonali nasze cechy niezbędne w pracy. Taką tezę postawił autor i zgadzają się z nią jego rozmówcy.

Nie spodziewajcie się kolejnego podręcznika techniki golfowej. To całkiem inny rodzaj lektury. Lekka forma wywiadów zapewnia przyjemność z czytania. Autor rozmawia z Andrzejem PersonemJackiem Personem – doskonale rozpoznawalnymi popularyzatorami golfa w Polsce i komentatorami telewizyjnymi, znanymi również z Golf Channel Polska. Zaprosił też do wywiadów Dr Irenę Eris, która opowiada o swojej firmie i omawiane osiemnaście cech komentuje z biznesowego punktu widzenia. Michał Kopczewski dorzuca również trzy grosze od siebie. Jest doświadczonym konsultantem, zna dobrze świat zarządzania, a i świat golfa nie jest mu obcy – pełni bowiem funkcję prezesa Królewskiego Klubu Golfowego w Wilanowie.

Misją naszej stacji jest popularyzacja gry w golfa w Polsce. Książka Czego uczy nas golf? świetnie wpisuje się w ten kierunek działania. Mamy nadzieję, że trafi ona nie tylko w ręce zagorzałych fanów naszego ulubionego sportu, ale też do tych, którzy dopiero do nas dołączą. To doskonały pomysł na prezent.

Książka ma 330 stron, wydana jest w twardej oprawie i kosztuje 42 złote. Jest dostępna w sprzedaży od 1 września 2017. Można ją kupić na stronie internetowej: www.golfuczy.pl i otrzymać kurierem wprost do domu. Koszt przesyłki to 8 zł. Książka pojawiać się będzie także na polach golfowych całego kraju.

Kilka egzemplarzy zaoferujemy w konkursach Golf Channel Polska. Bądźcie zatem czujni!

 

Miłej lektury!

 

W sobotę o godzinie 18.00, Michał Kopczewski, w trakcie transmisji Presidents Cup, będzie gościem w studio komentatorskim Golf Channel Polska i opowie o swojej książce „Czego uczy nas golf?” Autor przygotował niespodziankę dla fanów Golf Channel Polska. Wszystko wyjaśni się już w sobotę, o godzinie 18.30 na Facebooku Golf Channel Polska!

Wzmagamy czujność!

 

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni