Wyprawa z Chrisem Como – gość programu: Claude Harmon III

Wyprawa z Chrisem Como – gość: Claude Harmon III

Chris Como podróżuje w poszukiwaniu najlepszych trenerów, zawodników i influencerów. Razem ze swoimi gośćmi doradza, jak poprawić poszczególne elementy gry.

Claude Harmon III

W drugim odcinku w programie zawita: trener m.in. m.in. Dustina Johnsona, Si-Woo Kima, Bubby Watsona, Brooksa Koepki, Rickiego Fowlera, Erniego Elsa i Adama Scotta.

Chris Como udaje się do klubu golfowego Floridian National Golf Club, w którym rezyduje Claude Harmon III. Panowie dyskutują o  znaczeniu właściwego kontaktu kija z piłką i sekwencji zamachu golfowego.

 

Chris Como

Chris Como uznawany jest za jednego z najlepszych trenerów golfa na świecie. Jego trening łączy tradycyjne nauczanie i najnowocześniejszą naukę. Spędził pierwszą część swojej kariery, ucząc się od największych nazwisk w nauczaniu — w tym Davida Leadbettera, Maca O’Grady’ego i Hanka Haneya. Swoją edukację uzupełnił stopniem magisterskim z biomechaniki. Opublikował trzy artykuły naukowe w czasopiśmie Sports Biomechanics.

 

Trenował kilku z najlepszych graczy PGA Tour, w tym Tigera Woodsa, Jasona Daya, Brysona DeChambeau, Trevora Immelmana i Jamiego Lovemarka.

 

Filozofia nauczania

Jego filozofia nauczania to podejście holistyczne, stąd nie opiera się na żadnej pojedynczej metodzie. Jego metoda polega na tworzeniu spersonalizowanych programów instruktażowych, korzystających z różnych zasobów, dostosowanych do indywidualnych celów golfowych i zdrowotnych.

Znalazł się w prestiżowych zestawieniach: Golf Digest Top 50 Teacher in America i Golf Magazine Top 100 Teacher, Znamy go z innych  programów prezentowanych na antenie Golf Channel Polska, m.in. z „Prywatnej Lekcji”.

 

 

PREMIERA drugiego odcinka: „Wyprawy z Chrisem Como” w poniedziałek 5 czerwca, o godzinie 11.00 + 14.30, 18.00 i 23.00

 

Zapraszamy.

 

Przygotowała: Kasia Nieciak

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni