Tiger Woods with swing coach Chris Como during practice for The PLAYERS. Stadium Course at TPC Sawgrass in Ponte Vedra Beach, Florida, USA, 06 May 2015. EPA/TANNEN MAURY Dostawca: PAP/EPA.

Wyprawa z Chrisem Como: Sean Foley

Chris Como jeździ po świecie w poszukiwaniu najlepszych trenerów, zawodników i influencerów. Razem ze swoimi gośćmi doradza, jak poprawić poszczególne elementy gry.

W pierwszym odcinku w programie zawita: Sean Foley – trener m.in. Lydii Ko, Camerona Champa, Sama Horsfielda, Justina Rose’a, Danny’ego Willetta i Tigera Woodsa.

 

 

Chris razem z Seanem omawiają podobieństwa między graczami słynącymi z najlepszego trafiania w piłkę. Sean przedstawia ćwiczenia, które mogą pomóc między innymi w uzyskaniu odpowiedniej szerokości zamachu oraz lepszego kontaktu z piłką.

 

 

Chris Como uznawany jest za jednego z najlepszych nauczycieli na świecie. Jego trening łączy tradycyjne nauczanie i najnowocześniejszą naukę. Spędził pierwszą część swojej kariery, ucząc się od największych nazwisk w nauczaniu — w tym Davida Leadbettera, Maca O’Grady’ego i Hanka Haneya. Swoją edukację uzupełnił stopniem magisterskim z biomechaniki. Opublikował trzy artykuły naukowe w czasopiśmie Sports Biomechanics.

 

 

Trenował kilku z najlepszych graczy PGA Tour, w tym Tigera Woodsa, Jasona Daya, Brysona DeChambeau, Trevora Immelmana i Jamiego Lovemarka.

 

 

Jego filozofia nauczania to podejście holistyczne, stąd nie opiera się na żadnej pojedynczej metodzie. Jego metoda polega na tworzeniu spersonalizowanych programów instruktażowych, korzystających z różnych zasobów, dostosowanych do indywidualnych celów golfowych i zdrowotnych.

Znalazł się w prestiżowych zestawieniach: Golf Digest Top 50 Teacher in America i Golf Magazine Top 100 Teacher, Znamy go z innych  programów prezentowanych na antenie Golf Channel Polska, m.in. z „Prywatnej Lekcji”.

 

 

PREMIERA pierwszego odcinka: „Wyprawy z Chrisem Como” w poniedziałek 15 maja, o godzinie 11.00 + 14.30, 18.00 i 23.00

 

Zapraszamy.

 

Przygotowała: Kasia Nieciak

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni