Charles Barkley i „Golfowy Armagedon”!

Wśród gwiazd NBA jest wielu świetnych golfistów: Michael Jordan, Stephen Curry, Larry Bird, Ray Allen, Clyde Drexler, Penny Hardaway… Wszyscy oni posiadają bardzo niskie handicapy, zwykle mocno poniżej 4! Charles Barkley zdecydowanie nie należy do tej grupy!

Wszyscy, którzy pamiętają złotą epokę Chicago Bulls, muszą pamiętać też wspaniałe nocne widowiska, które rozpalały wyobraźnię wszystkich fanów koszykówki. Michael Jordan, Scottie Pippen, Clyde Drexler, Magic Johnson, Patrick Ewing, Hakeem Olajuwon, Larry Bird, Karl Malone… Charles Barkley. Wszyscy oni byli herosami tamtej epoki. Mecze z ich udziałem, powodowały, że bezsenne noce były na porządku dziennym!

Charles Barkley jest jednym z najlepszych silnych skrzydłowych w historii NBA. Chociaż nigdy nie sięgnął po mistrzostwo NBA, może poszczycić się: dwoma złotymi medalami podczas Igrzysk Olimpijskich, tytułem Najbardziej Wartościowego Zawodnika (MVP 1993), 11 występami w Meczu Gwiazd, MVP Meczu Gwiazd (1991). Znany jest z kontrowersyjnych wypowiedzi i ze swojej słabości do hazardu, która na przestrzeni lat kosztowała go około 10 milionów dolarów!

„Sir Charles” nie jest dobrym golfistą. Mówiąc szczerze jest… absolutnie strasznym golfistą! Jego zamach golfowy nie przypomina niczego, co byłoby chociaż blisko naszych wyobrażeń o klasycznym machaniu kijem! Charles jest jednak bardzo pogodnym człowiekiem. Dzięki tej cesze całe to widowisko jest pełne niespodziewanych zwrotów akcji i gwarantuje świetną zabawę.

Czy Hank przemieni Charlesa w świetnego lub chociaż przyzwoitego gracza???

Tego dowiemy się oglądając nową serię Haney Project – golf z gwiazdami! Premiera już 10 lipca, tylko na antenie Golf Channel Polska!

To będzie niezwykle zabawne, a zarazem pouczające widowisko!

Tekst: Kasia Nieciak

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni