Co robić zimą, gdy na polu golfowym zimno, wietrznie i mroźno?

Artykuł sponsorowany

Okres około świąteczny właśnie się rozpoczął. To z jednej strony zła i dobra wiadomość dla golfistów. Zła, bo sezon gry na polu golfowym zakończony, a dobra bo są symulatory i więcej czasu na ćwiczenia oraz optymalne dopasowanie sprzętu. Ten czas to szansa na trening ukierunkowany,  który najlepiej ćwiczyć systematycznie nie będąc rozpraszanym przez grę na polu  lub ambicje wystrzelenia jak największej ilości koszyków na na driving rangu. W Warszawie idealnym miejscem jest Centrum Golf ze sklepem golfowym Golfhelp.

Obiekt jako jedyny dysponuje najnowszymi zdobyczami technologicznymi, czyli  dwoma rodzajami symulatorów.

HD Golf  i Trackman 4 Dual Radar

Urządzenia uzupełniają się  i oferują golfiście wszytko, co jest możliwe zarówno w kwestii regularnego treningu, jak i rozrywki. Dodatkowo golfiści mają możliwość  dopasowania kijów golfowych dzięki sklepowi Golfhelp. Na miejscu możliwy jest fitting najlepszych marek golfowych Titleist, PING, Taylor Made czy Callaway.

ROZRYWKA

Symulatory HD Golf to najlepsze symulatory na świecie pod względem jakości obrazu. Sekretem realizmu odczuć gry na tych symulatorach  jest połączenie prawdziwych cyfrowych zdjęć HD z danymi satelitarnymi i geofizycznymi.

HD golf służyć może również jako kino domowe do oglądania turniejów golfowych czy innych wydarzeń sportowych. Tym bardziej,  że jeden z większych ekranów CURVE z zakrzywionym ekranem, umieszczony jest w Sali VIP Centrum Golf z wygodnymi kanapami i eleganckim wnętrzem.

Obydwa rodzaje symulatorów dają możliwość rozgrywać turnieje golfowe i łączyć się z wieloma jednostkami na świecie.

OPTYMALIZACJA SPRZĘTU I DOPASOWANIE KIJÓW

Najlepsze marki golfowe i dopasowania kijów golfowych do budowy ciała, motoryki i preferencji gracza to jeden z elementów który poprawi grę w golfa w sezonie.

Teraz jest właśnie czas na znalezienie sprzętu,  który będzie najlepszy. Golfhelp oferuje taką  możliwość. Będąc w pomieszczeniu bez czynników zewnętrznych typu wiatr, niska czy wysoka temperatura możemy zbadać optymalną trajektorię lotu piłki,  którą mierzymy dzięki zastosowaniu radarów. W warunkach zbliżonych do laboratoryjnych można sprawdzić czy bardzie pasuje główka T200 czy T400 i jaką masz tendencję w uderzeniach czy fade lub draw, a nie hook czy slice.

Dodatkowo fitterzy marek  np. z Titlista czy Taylor Made na specjalnych wydarzeniach pomogą w doborze kijów golfowych.

TRENING

Centrum Golf jest przeznaczony do profesjonalnego trenowania golfistów przy użyciu narzędzi takich jak Analiza Swingu i Mata Transferu wagi by HD Golf wraz ze wszystkimi parametrami uderzenia oraz przy użyciu niezwykle precyzyjnego radaru Trackman 4 Dual Radar.

Balans, przeniesienie ciężaru, środek grawitacji i tempo to główne czynniki regulujące każdy twój strzał. Bodźców tych nie zmierzymy, jednak gołym okiem.

Z pomocą przychodzi Pressure mat – sprzęt stworzony w celu zgłębienia interakcji gracza z podłożem. Mata w oparciu o 600 czujników zapewnia szczegółową analizę punktów nacisku. Informacje te są synchronizowane i zestawiane z profilem swingu. Pozwala to na ocenę odchylenia golfisty w dowolnym momencie. Całość zostaje zaprezentowana na dotykowych wykresach i schematach, a wszystko po to by udoskonalić technikę indywidualnego gracza!

To przydatne urządzenie jest dostępne jest tylko w Centrum Golf.

Dodatkowo mamy możliwość Analizy Swingu poprzez  dwie kamery – jedna przed graczem, druga z boku gracza. Pozwala to na pełen obraz o tym, jak wygląda nasz swing, jak nasze odczucia pokrywają się z realnymi danymi i od czego zacząć, by polepszyć naszą grę.

 

PREZENTY GOLFOWE, PROSHOP

Najstarszy warszawski sklep golfowy jest obecny ze swoja oferta w Centrum Golf.

Oprócz kijów golfowych Golfhelp oferuje szeroka gamę akcesoriów golfowych:

– od mat golfowych po siatki nadające się do treningu w ogrodzie.

– przyrządów treningowych

– ubrań i butów golfowych które są jednym z ważnych elementów przy rundach golfowych. To co najważniejsze to nie kupisz tutaj niedopasowanych butów. Dzięki urządzeniu Brannock od FootJoy możemy określić długość stopy, oraz jej szerokość i tym samym najlepiej dobrać rozmiar butów.

– Garmin Golf, tak tylko u nas znajdziesz pełna ofertę Gps’ów golfowych. Graj lepiej i rób postępy GPS firmy Garmin, zapewniają precyzyjne informacje o odległości i kompletny zestaw funkcji golfowych na tysiące pól w wielu krajach.

– szukasz ubrań w których wygodnie i modnie pokażesz się na polu golfowym? Najnowsze kolekcje GFore czy Lindeberg już od stycznia w Centrum Golf i Golfhelp.

PARKING

Oczywiście że jest. Oferujemy dla naszych Klientów prywatny parking i świetna lokalizację na 230 m2 zaledwie 3 min od centrum Warszawy

————————————————————————————————————————————–

To  własne robimy w Centrum Golf & Golfhelp

Golfhelp i Centrum Golf – to dwie silne marki które zaoferują Ci kompleksową golfową obsługę.

Chcesz zbudować symulator?- zamontujemy ekrany impaktowe w rozmiarach standardowych i pod wymiar oraz doradzimy najlepszy rodzaj symulatora.

Chcesz poznać golfa ? – zorganizujemy dla ciebie event golfowy lub lekcje golfa

Szukasz spersonalizowanych gadżetów golfowych? Przygotujemy unikalna ofertę na gadżety z brandingiem Twojej firmy.

 

Zapraszamy!

Burakowska 15, Warszawa

7 dni w tygodniu

10:00 – 22:00

 

 

 

 

 

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni