Captains’ Day.

W sobotę w First Warsaw Golf rozpoczyna się Captains’ Day, na który zapraszają  gospodarze wydarzenia, legendarni sportowcy i zapaleni golfiści, Kapitanowie Klubu: Tomek Iwan i Mariusz Czerkawski!

Tej dwójki w zasadzie przedstawiać nie trzeba, jednak warto przypomnieć ich cechy szczególne.

 

 

Tomek Iwan jest m.in.: wychowankiem Jantara Ustka, piłkarzem takich klubów jak Feyenoord Rotterdam i PSV Eindhoven, 40-krotnym reprezentantem Piłkarskiej Kadry Narodowej, dyrektorem Reprezentacji Polski w latach 2013-2018, oraz bardzo zapalonym golfistą.

 

 

Mariusz Czerkawski to przede wszystkim: wychowanek GKS Tychy, olimpijczyk z Albertville, zawodnik z 12-letnim stażem w najlepszej lidze hokejowej świata – NHL, gdzie wystąpił również w Meczu Gwiazd, gracz Boston Bruins, Edmonton Oilers, czy New York Islanders, bohater wywiadu rzeki – „Życie na lodzie” i golfista z wyśrubowanym handicapem i potężnym uderzeniem.

Jak przyznaje Tomek: ”W golfa gram od paru lat, jednak ze względu na obowiązki dyrektora Reprezentacji Polski nie miałem wiele czasu na grę. Teraz na szczęście mogę już robić to znacznie częściej. Mariusz za to gra non stop. Obaj jesteśmy zakochani w golfie i od roku z radością pełnimy funkcje kapitańskie w Rajszewie.”

W turnieju można będzie wygrać również dwie wyjątkowe koszulki. Tomek przygotował koszulkę Reprezentacji Polski, całą w autografach polskiej drużyny. O koszulki powalczy również Marek Kościkiewicz – gitarzysta, wokalista, kompozytor, producent i autor tekstów, współzałożyciel i wieloletni lider De Mono!

 

 

Mariusz z kolei wyczarował swoją koszulkę reprezentacyjną, którą oczywiście opatrzył autografem.

 

 

***

 

 

Plan dnia dla golfistów jest następujący:

10:30 – 11:30 Rejestracja

11:40       Odprawa na putting greenie

12:00       Shot Gun

17:00       Lunch

18:00 – …    Open Bar, Players Party, atrakcje dodatkowe.

 

Dobrze bawić powinny się również osoby niegrające w golfa, jednak niewykluczające takiej działalności w przyszłości.

Przygotowano dla nich:

od 15:00 do 17:00 – Akademię Golf&Fun

od 17:00 – lunch

od 18:00 – wieczorną imprezę z DJem i Open Barem oraz atrakcje dodatkowe.

 

Golf Channel Polska jest patronem mediowym wydarzenia.

 

Będzie się działo!

PS. Relacja się pisze!

 

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni