Boskie Matki zagrają w Sobieniach!

Już 20 maja, w Sobieniach Królewskich  odbędzie się szczególny Turniej Charytatywny – Ladies vs Gentlemen, którego celem będzie pomoc dla Boskich Matek z Fundacji Rak’n’Roll Wygraj Życie.

Boskie Matki to unikalna pomoc kobietom w ciąży chorym na raka. To pomoc w dostępie do najlepszych ekspertów – onkologów i ginekologów, w celu podjęcia własnej decyzji o utrzymaniu lub przerwaniu ciąży. Objęcie chorych kobiet kompleksową opieką pozwala im w przyszłości normalnie funkcjonować i cieszyć się macierzyństwem.

Na początku 2016 roku Urszula Stanowska – pomysłodawczyni całego przedsięwzięcia i  Kapitan Klubu w Sobieniach, zainaugurowała cykl kobiecych turniejów Ladies Cup dla Boskich Matek Fundacji Rak’n’Roll. Projekt spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem, a zabrane kwoty przeszły oczekiwania samej pomysłodawczyni.

W grudniu 2017 roku, podczas spotkania wigilijnego w Sobieniach Królewskich odbyła się z kolei premiera limitowanego kalendarza „Golfistki – Boskim Matkom” który był kontynuacją cyklu Ladies Cup. Dochód ze sprzedaży kalendarza również w całości został przeznaczony na pomoc Fundacji Rak’n’Roll. I tym samym pole golfowe Sobienie Królewskie Golf&Country Club zostało głównym fundatorem Boskich Matek, wspierając fundację kwotą ok. 85 tysięcy złotych.

Tym razem fundację wesprze kolejna inicjatywa – Turniej Charytatywny – Ladies vs Gentlemen. Patronem Mediowym wydarzenia jest również Golf Channel Polska.

Zapraszamy!

 

Napisała: Kasia Nieciak

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni