Big Break – Dominikana. Nowa seria w Golf Channel Polska!

Za nami  finałowy odcinek Big Break – The Palm Beaches.  Zmierzyło się w nim dwóch najlepszych uczestników całej serii: Justin Martinson i Richy Warenski, którzy w meczu o wszystko zagrali przeciwko sobie na osiemnastu dołkach PGA National Golf Club, na legendarnym polu – The Champion, na którym od 2007 roku  odbywa się The Honda Classic – jeden z najpopularniejszych turniejów PGA Tour.
Pojedynek zakończył się na trzecim dołku słynnego „The Bear Trap” – ciągu arcytrudnych dołków 15, 16 i 17. Gwiazdą programu był Richy Warenski – 23-letni, najmłodszy uczestnik Reality Show.
Richy przeszedł na zawodowstwo zaraz po ukończeniu uniwersytetu Georgia Tech w 2014 roku i od razu zwyciężył w swoich dwóch pierwszych turniejach NGA Pro Golf Tour: Cutter Creek Classic i  Vermont Open. Rok później grał już w drugoligowym  Web.com Tour, a w 2016 roku wygrał tam w turnieju  BMW Charity Pro-Am. Między innymi to zwycięstwo spowodowało, że w tym roku jest on już graczem PGA Tour.

Jedną z nagród w Big Break, oprócz wygranej pieniężnej było zaproszenie w 2015 roku do turnieju PGA Tour – Barbasol Championship. Zwycięzca Big Break spisał się tam bardzo dzielnie, przechodząc przez cut i kończąc turniej na pozycji T72.
Przed nami nowy Big Break – Dominikana. Sześć kobiet i sześciu mężczyzn utworzy dwa zespoły rywalizujące o 100 000 dolarów oraz szansę gry w turnieju PGA TOUR i LPGA Tour. Pierwszym zadaniem będzie wyścig i… wybijanie szyb.
Premiera pierwszego odcinka: środa, 6 września, godzina 20.00
Big Break – tutaj rodzą się gwiazdy!

 

Autor: Katarzynka 

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni