Big Break Dominikana – decydujące starcie.

W Golf Channel Polska właśnie kończy się kolejna odsłona bardzo popularnego na całym świecie golfowego reality show – Big Break. W poprzedniej serii Big Break – The Palm Beaches, w finałowym odcinku zmierzyło się dwóch najlepszych uczestników całej serii: Justin Martinson i Richy Warenski, którzy w meczu o wszystko zagrali przeciwko sobie na osiemnastu dołkach PGA National Golf Club, na legendarnym polu – The Champion, na którym odbywa jeden z najpopularniejszych turniejów PGA Tour- The Honda Classic.

 

Richy był niewątpliwie gwiazdą tamtego programu. Przeszedł na zawodowstwo zaraz po ukończeniu uniwersytetu Georgia Tech w 2014 roku i od razu zwyciężył w swoich dwóch pierwszych turniejach NGA Pro Golf Tour. Rok później grał już w drugoligowym  Web.com Tour, a w 2016 roku wygrał tam w turnieju  BMW Charity Pro-Am i teraz jest on już graczem PGA Tour.

 

 

W Big Break – Dominikana zasady są nieco odmienne. Rywalizuje tutaj sześć kobiet i sześciu mężczyzn, którzy  tworzą dwa zespoły. Stawką jest 100 000 dolarów i szansa gry w turnieju PGA TOUR i LPGA Tour. Teraz, po ponad dwóch miesiącach zmagań wszystko się rozstrzygnie!

 

Premiera finałowego odcinka w Golf Channel Polska: w środę, o godzinie 20.00

 

Warto nie przegapić!

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni