Bentley

BENTLEY GOLF INVITATIONAL PO RAZ PIERWSZY W POLSCE

BENTLEY GOLF INVITATIONAL PO RAZ PIERWSZY W POLSCE

 

  • Bentley ogłosił pierwszą w Polsce edycję turnieju Bentley Golf Invitational.
  • Zawody odbędą się na polu Sand Valley Golf Resort.
  • Na zwycięzców czeka m.in. podróż do Anglii.
  • Wśród atrakcji wydarzenia jest pokaz historycznych samochodów marki Bentley.
  • Wydarzenie będzie mieć miejsce w dniach 30-31 sierpnia.

 

 

Brytyjska marka organizuje pierwszą w Polsce edycję autorskiego turnieju Bentley Golf Invitational. Od 30 sierpnia uczestnicy zawodów zmierzą się w Sand Valley Golf Resort, uznawanym przez magazyn Golf World za jedno z najlepszych miejsc do gry w golfa w Europie. Przez dwa dni turnieju gracze wezmą udział w indywidualnych rozgrywkach w kategorii Stableford netto, na osiemnastu dołkach, w trzech grupach handicapowych. Zgodnie z założeniami organizatorów wydarzenie ma zapewnić unikalne doświadczenia sportowe oraz motoryzacyjne klientom i fanom marki.

 

 

Formuła invitational, czyli uczestnictwa za zaproszeniem, pozwoli nam zapewnić jak najwyższy poziom wydarzenia nie tylko pod względem sportowym, ale i wyjątkowej atmosfery turnieju – mówi Piotr Jędrach, dyrektor salonów Bentley Warszawa i Bentley Katowice. – Zależy nam, by Bentley Golf Invitational stał się wzorem pod względem luksusu, wysublimowania i radości z gry w golfa.

 

Najwyższa jakość i wyjątkowe samochody

Uczestnicy zamieszkają w willach z basenami utrzymanych w skandynawskim stylu. Podczas wydarzenia skorzystają z cateringu warszawskiej restauracji Belvedere, wymienianej w Czerwonym Przewodniku Michelin Main Cities of Europe jako jedno z szesnastu  najbardziej niezwykłych miejsc na kulinarnej mapie Polski. Wydarzeniem specjalnym będzie gala turnieju, przygotowana w formie garden party z muzyką na żywo.

 

 

Podróż do Anglii i dzieło brytyjskiego rzemieślnictwa

Zwycięzca pierwszej edycji Bentley Invitational otrzyma między innymi zaproszenie na stylową podróż do zakładów Bentleya w Crewe, gdzie zostanie oprowadzony przez kolejne etapy tworzenia luksusowych modeli. Organizatorzy zapewniają, że sama podróż będzie odzwierciedlać wyszukanie, wygodę i komfort brytyjskiej marki. Najlepszy golfista zdobędzie również zestaw akcesoriów golfowych marki Bentley. Z kolei Macallan, globalny partner Bentley Motors, zapewni laureatom nagrody w postaci butelek limitowanych serii światowej sławy whisky.

Bentley od lat wspiera ten szlachetny sport w różnych częściach świata. Tym bardziej cieszy nas, że kolejne wydarzenie będzie mieć miejsce właśnie w Polsce i to na jednych z najlepszych pól w całej Europie – stwierdza Piotr Jędrach. – Zależy nam, by goście poczuli ten wymiar luksusu i ekskluzywności, który od ponad stu lat kojarzy się z naszą marką.

 

 

O marce

Bentley Motors to jedna z najbardziej pożądanych marek samochodów luksusowych na świecie. W siedzibie firmy w Crewe znajdują się wszystkie działy marki – projektowania, R&D, mechaniki oraz cztery linie produkcyjne modeli: Continental, Flying Spur, Bentayga i Mulsanne. Połącznie wyrafinowanego rzemiosła, opartego na umiejętnościach przekazywanych z pokolenia na pokolenie, z inżynierską biegłością oraz najnowocześniejszą technologią stanowi wyróżnik Bentleya jako jednej z brytyjskich marek samochodów luksusowych. Bentley stanowi przykład brytyjskiego wytwórstwa wysokiej jakości w najlepszym wydaniu. W zakładach w Crewe pracuje około 4 000 osób. W Polsce oficjalni dealerzy samochodów w Bentley znajdują w Warszawie i w Katowicach.

 

Bentley Golf Invitational

 

Więcej informacji:  bentley-invitational.pl

 

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni