Fot. Shots on the Fairway

Znamy harmonogram Audi Junior Tour

Najważniejszy cykl rozgrywek juniorskich w Polsce, czyli Audi Junior Tour, rozpocznie się 18 kwietnia na podwrocławskim polu golfowym Gradi GC. Finał serii odbędzie się na obiekcie Binowo Park GC w dniach 25-27 września.

W skład tegorocznej edycji wchodzą cztery jednodniowe i cztery dwudniowe turnieje. Nowością, która pojawi się w cyklu AJT 2020, będą zawody Match Play, które odbędą się w połowie września w Kalinowych Polach GC. Juniorskie zmagania zakończy Audi Junior Tour Masters. Podczas trzydniowego finału, rozgrywanego pod koniec sierpnia w Binowie, wyłonieni zostaną zwycięzcy we wszystkich kategoriach wiekowych.

Podobnie jak w ubiegłych latach organizacja zawodów zostanie powierzona Sławomirowi Pińskiemu, który obejmie pieczę nad północną częścią Polski. Za przeprowadzenie turniejów cyklu na południu kraju odpowiedzialny będzie Marek Gaik. Trzydniowy finał, odbywający się na polu pod Szczecinem, zorganizuje Polski Związek Golfa.

Rodzice bądź opiekunowie prawni uczestników zobowiązani będą do złożenia oświadczenia oraz przedstawienia zaświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych dzieci do uczestniczenia w turniejach Audi Junior Tour 2020 (do pobrania TUTAJ).

W ubiegłym roku rozegrano 8 turniejów z cyklu Audi Junior Tour oraz finał, które po raz kolejny odnotowały rekordowe frekwencje. W zawodach wzięło średnio udział aż 129 juniorów, a turniej masters zgromadził ponad 167 zawodników.

W klasyfikacji generalnej Audi Junior Tour Masters 2019 triumfował Jan Rybczyński (Kalinowe Pola GC), drugie miejsce zajęła zawodniczka ze Słowacji – Viktoria Krnacova, a na trzecim stopniu podium uplasował się Michał Jankowski z First Warsaw G&CC (więcej o AJT 2019: TUTAJ).

Cykl turniejów jest doskonałą okazją do zdobycia wyników kwalifikacyjnych do kadry narodowej juniorów oraz punktów rankingu sekcji i trenerów w ramach Narodowego Programu Rozwoju Juniorów.

Harmonogram Turniejów Audi Junior Tour 2020 dostępny: TUTAJ

Oświadczenie dla rodziców do pobrania: TUTAJ

Rejestracja do udziału w turniejach Audi Junior Tour 2020: wkrótce

Regulamin Audi Junior Tour 2020: wkrótce

 

Źródło: PZG

Fot. Shots on the Fairway

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni