Marek Darnikowski

AMC Aviation PGA Polska.

Marek Darnikowski

Już w najbliższy piątek odbędzie się trzeci turniej z cyklu BMW PGA Polska Tour – AMC Aviation PGA Polska, rozegrany na Rosa Private Golf Club. Pula nagród wyniesie 30 000 PLN. Partnerem tytularnym zawodów jest BMW Polska. Partnerem PGA Polska jest z kolei Golf Channel Polska!

Pole golfowe w Konopiskach położone jest ok. 14 km od centrum Częstochowy.Jest to jedna z największych tego typu inwestycji golfowych w Polsce. Przy realizacji projektu architekta Hansa – Georga Erhardta pracowało 6 specjalistów z dziedziny budowy pól golfowych z USA, Anglii, Szkocji i Walii.

16 czerwca tradycyjnie odbędzie się ProAm, podczas którego amatorzy zagrają wraz z Pro. Podczas dwóch kolejnych dni odbędzie się turniej główny. Amatorzy zmierzą się w formacie Strokeplay brutto oraz Strokeplay netto. Do rozdania będą również nagrody dla najlepszej kobiety i najlepszego juniora.

W tegorocznym cyklu po raz kolejny amatorzy będę mieli szanse rywalizować w dodatkowej klasyfikacji generalnej. Podczas każdego turnieju z serii BMW PGA Polska Tour będą oni walczyć w oddzielnym rankingu, a zwycięzcy otrzymają samochód Marki BMW na trzy miesiące.

Dodatkowo przez trzy dni trwania turnieju odbędzie się konkurs Hole In One, w którym nagrodę ufundowało BMW!

Nagroda dla zawodowców za pierwsze miejsce wyniesie 5500 PLN, dla amatorów PGA Polska wraz z partnerami przygotowało wyjątkowe nagrody rzeczowe. Oprócz tego przewidziane jest wiele atrakcji o których będziemy informować na bieżąco. Zapraszamy do śledzenia strony!

Rok temu tryumfował tutaj Thomas Bosco-Cwiok (142), przed Peterem „Heńkiem” Bronsonem (143).

Na pierwszym miejscu rankingu Order of Merit znajduje się aktualnie zwycięzca Gradi Invitational – Martyn Proctor, z dorobkiem 6900 pln. Drugie miejsce należy do Jakuba „Osy” Ossowskiego (5650). Trzeci jest Peter Bronson (5600). Z takim samym dorobkiem jest też zwycięzca Floating Garden Szczecin Open – Maks Sałuda.

Partnerami wspierającymi turniej są: Centrum Golf, Dr Irena Eris, Titleist, FJ, Champagne Jacquart, Work Service, Professional Travel, Gold Well

Przylatujmy! Są jeszcze wolne miejsca !

 

Autor: PGA Polska&Katarzynka

 

Rejestracja: http://pga.discovergolf.pl/rosa-private.html

 

 

 

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni