Audi Kids Tour. Zawarcie.

Inauguracja Audi Kids Tour

W majówkową sobotę odbył się pierwszy w tym roku turniej z serii Audi Kids Tour. Na polu golfowym Zawarcie w Gorzowie Wielkopolskim rywalizowało ponad 40 młodych graczy.

Pierwszy turniej serii po zimowej przerwie bardzo udany – panowała fajna, rodzinna atmosfera, a pole Zawarcie jak zwykle przyjacielskie, z bardzo pomocną obsługą. Poziom greenów plus jakość przygotowania pola po zimie – świetne, także to udany początek serii. Cieszy na pewno wysoka frekwencja wśród dzieci” – podkreślił dyrektor zawodów Piotr Kuśmierek.

W kategorii młodzików z hcp do 36 wygrał Karol Gil (Sobienie Królewskie G&CC), który dwa razy 9 dołków pokonał jedynie w 80 uderzeniach, co dało wynik +8. Druga była Sophie McKelvie (First Warsaw G&CC) z +17, a trzeci Filip Wyborny (Binowo Park) z +18 na finiszu.

U młodzików legitymujących się handicapem z przedziału 36,1 do 54 triumfował Adrian Sypniewski (GP Józefów) przed Mają Muchajer (Zawarcie) i Maksymilianem Ozgą (Kalinowe Pola).

W grupie dzieci świetną rundę zagrał Theo Oderinde (Studio Gwiaździsta 5), a w grupie z nim na najwyższym stopniu podium stanęła drużyna w składzie z Karolem Pawłowskim (Kalinowe Pola), Emilianem Gavrilovem (Zawarcie) oraz Wojciechem Celochem (Kamień CC).

Łącznie w ramach Audi Kids Tour 2022 rozegranych zostanie 6 jednodniowych turniejów oraz dwudniowy finał.

Najbliższy turniej odbędzie się w śląskim Mikołowie 21 maja. W połowie czerwca młodzi adepci golfa będą mogli rywalizować na toruńskim obiekcie Tatfort (16 czerwca), a w lipcu we Wrocław Golf Club (4 lipca) oraz w Śląskim KG (25 lipca). Kolejną odsłoną będzie turniej w Modrym Lesie (9 sierpnia). Wielki finał planowany jest na 30-31 sierpnia na Lisiej Polanie.

 

Pełne wyniki TUTAJ
Wyniki kategorii dzieci TUTAJ

 

 

 

Źródło: PZG

 

Zredagowała: Kasia Nieciak

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni