fot. archiwum PZG

AUDI JUNIOR TOUR W KRAKOWIE

W piątym turnieju tegorocznej serii Audi Junior Tour młodzi golfiści musieli zmagać się głównie z wiatrem. To on był największym przeciwnikiem na bardzo dobrze przygotowanym, ale wymagającym polu Kraków Valley G&CC w Paczółtowicach.

W środę aura była nieco łagodniejsza, natomiast w czwartek pogoda przypominała już bardziej jesienne wichury. Mimo tak trudnych warunków, organizatorów turnieju witała o poranku dziecięca radość, a dalej emocje związane z rywalizacją.

W klasyfikacji głównej (bez podziału na płeć i wiek) triumfowała juniorka młodsza Kinga Kuśmierska (Armada GC), która zanotowała rundy na 75 i 82, kończąc występ sumą +13.

 

Z Audi Junior Tour rozgrywanego na Krakow Valley Golf & Country Club wracamy z kolejnymi sukcesami.W poszczególnych…

Opublikowany przez Armada Golf Club Czwartek, 27 sierpnia 2020

 

Drugie miejsca zajął Franciszek Dudek (First Warsaw Golf & Country Club), który po rundach na 81 i 78 miał dwa uderzenia więcej od Kingi. Trzeci był Tristan Kolasiński (Binowo Park Golf Club) z +17. W środę zagrał 83 uderzenia, a w czwartek wykonał ich 78.

W grupie juniorów, za Dudkiem uplasował się Alan Wadowski. Na karcie zapisał +24. Na trzecie miejsce podium, z sumą +25, wspiął się Mikołaj Malec (obaj Armada GC).

W kategorii juniorek wygrała Anna Grzywocz (Armada GC) wieńcząca turniej wynikiem +20. Druga była jej klubowa koleżanka Hanna Bednarczyk z +30, a trzecia Phuong Thao Nguyen Cong z Lisiej Polany (+40).

Pełne wyniki klasyfikacji głównej oraz z podziałem na kat. wiekowe dostępne są TUTAJ.

Przed juniorami ostatnie w tym sezonie turnieje serii – rozgrywki match play w Kalinowe Pola GC zaplanowane na 12-13 września oraz wielki finał Audi Junior Tour Masters w Binowo Park GC, który odbędzie się w dniach 25-27 września.

 

Źródło: PZG
fot. archiwum PZG
Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni