Gala Agencja Roku.

Kto zdobędzie prestiżowy tytuł, czyli nagrody dla najlepszych podczas 18. gali Agencja, Dom Mediowy, Marketer Roku 2019?

                                           

Po raz 18. redakcja miesięcznika „Media & Marketing Polska” wspólnie z pracownią badawczą Kantar przeprowadziła ogólnopolskie badanie satysfakcji klientów z usług świadczonych przez agencje. Już 23 maja podczas uroczystej gali poznamy najlepsze agencje reklamowe, eventowe i domy mediowe w Polsce. Przyznane zostaną także nagrody CMO Roku i Marki Roku.

Największe badanie

Tytuły Agencji Reklamowej Roku, Domu Mediowego Roku, Agencji Eventowej Roku i Marketera Roku są najcenniejszymi wyróżnieniami w branży, na które wszyscy czekają z niecierpliwością.

–  Nagrody przyznawane są w oparciu o wyniki badania „Agencje Reklamowe i Domy Mediowe 2019″, z uwzględnieniem informacji przekazanych przez agencje oraz eksperckiej wiedzy dziennikarzy „Media & Marketing Polska” na temat rynku. W tegorocznej edycji badania zadebiutują agencje eventowe – komentuje Tomasz Wygnański, redaktor naczelny magazynu „Media & Marketing Polska”.

Badanie przeprowadził niezależny instytut badawczy Kantar na próbie ponad 1,2 tys. marketerów – menedżerów wysokiego i średniego szczebla, co czyni je największym tego rodzaju projektem na rynku reklamowym w Polsce.

 

#galaagencyjna2019

 

Gala dla całej branży

Pełny obraz sektora zostanie przedstawiony w raporcie specjalnym „Agencje Reklamowe i Domy Mediowe 2019″, który premierę będzie miał podczas uroczystej gali (23 maja, Mała Warszawa, ul. Otwocka 14, godz. 19.30). Znajdą się w nim szczegółowe wyniki badania satysfakcji klientów oraz portrety ponad 100 agencji, domów mediowych i agencji eventowych w Polsce. Portrety zawierają m.in. informacje o klientach, kadrze zarządzającej, specjalizacji oraz wynikach finansowych.

Gala będzie także okazją do wręczenia nagród dla najlepszego CMO, najlepszych marek i marketerów, redakcja „Media & Marketing Polska” wyróżni je w raporcie dołączonym do majowego magazynu. CMO Roku to najbardziej prestiżowe wyróżnienie dla ludzi marketingu w Polsce.

 

Podczas gali zostaną wręczone nagrody: 
● Agencja Reklamowa Roku
● Dom Mediowy Roku
● Agencja Eventowa Roku
● Marka Roku
● CMO Roku

 

Więcej informacji  http://gala.media.com.pl/

oraz https://www.facebook.com/events/283541045876210/

Kup bilet beata.bartoszewicz@media.com tel. 881 404 130

 

 

Sponsorzy i partnerzy

 

„Media & Marketing Polska” to najstarszy ogólnopolski magazyn poświęcony mediom, reklamie i marketingowi. Wydawcą miesięcznika MMP jest VFP Communications LTD (część niemieckiego koncernu Deutcher Fachverlag Media Group) – jeden z największych niezależnych wydawców specjalistycznych w Europie; Dostarcza profesjonalnych informacji osobom decyzyjnym z trzech segmentów rynku B2B: Media, FMCG, HoReCa.

 

 

 

Kontakt dla mediów

Renata Turowicz
PR & social media manager
+48 604 405 302

renata.turowicz@media.com.pl

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni