Adrian Meronk. Fot: Marek Darnikowski

Adrian Meronk charytatywnie

Aukcja ma wymiar charytatywny. Wylicytowana kwota w całości zostanie przeznaczona na leczenie małej Amelki cierpiącej na zniekształcenie kości. Cel, na który zostaną przekazane pieniądze jest nieprzypadkowy. LESS_ od kilku tygodni angażuje się w pomoc dla dziewczynki i jej rodziców. Wielu znanych sportowców, w tym Adrian Meronk, zdecydowało się już wesprzeć ich w walce z chorobą, oddając na licytację w aplikacji przedmioty, które towarzyszyły im w przełomowych momentach ich kariery zawodowej. 

To już kolejna akcja w ramach współpracy LESS_ z młodym golfistą, która ma na celu popularyzowanie tej dyscypliny sportowej w Polsce. W lipcu tego roku odbyła się  impreza sportowa, gdzie zaproszeni goście ze świata showbiznesu mogli wypróbować swoich sił na polu golfowym TOYA. Podczas imprezy można było spróbować swoich sił na strzelnicy lub ćwicząc precyzję w trafianiu do dołka.

Za pomocą aplikacji LESS_ można kupić specjalny zestaw do gry w golfa, który towarzyszył Adrianowi na początku jego kariery. Golfista postanowił wystawić na sprzedaż swój kij, którym grał debiutując w turnieju Alfred Dunhill w Szkocji w 2016 roku. W skład zestawu wchodzą jeszcze sygnowane podpisem Meronka piłka golfowa, koszulka oraz czapka. Mistrzowski komplet to nie lada gratka dla wszystkich fanów tego sportu. Aukcja ma wymiar charytatywny. Wylicytowana kwota w całości zostanie przeznaczona na leczenie małej Amelki cierpiącej na zniekształcenie kości.

Wszyscy zaangażowani w akcję ratowania przyszłości Amelki mają nadzieję na szczęśliwy finał, którym będzie uzbieranie całej sumy pieniędzy potrzebnej na operację i rehabilitację dziecka. Przed rodzicami Amelki długa i trudna droga, o której więcej można przeczytać tutaj: https://www.siepomaga.pl/en/amelka

Golf Channel Polska, jako patron mediowy akcji, serdecznie zaprasza do licytacji > https://bit.ly/3f92Bno

 

Materiały redakcyjne: Less_app

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni