Karol Okrasa. Fot. 5 Stars Charity Cup / Golf&Roll

5 Stars Charity Cup

W czwartek 8 września na polu w Siemianowicach Śląskich odbędzie się charytatywny turniej 5 Stars Charity Cup. W trakcie zawodów jak i kolacji, zorganizowanej po rozgrywkach, zbierane będą środki finansowe na zakup sprzętu medycznego dla śląskich oddziałów onkologicznych. Beneficjentem wydarzenia jest Fundacja Iskierka.

 

www.golf-booking.com/pl/tournament

 

 

Pole udostępnia obiekt bezpłatnie, dzięki czemu całość wpłat za udział w turnieju zostanie przekazana na konto Fundacji Iskierka. Po turnieju odbędzie się dodatkowy konkurs hole-in-one a po nim kolacja połączona z aukcją charytatywną, poprowadzoną przez Rafała Bryndala i Roberta Mielżyńskiego.

 

 

Swój udział zapowiedzieli już znani ambasadorzy golfa: Rafał Bryndal, Karol Okrasa, czy mistrz olimpijski Szymon Ziółkowski oraz wielu golfistów z całej Polski. Przy okazji turnieju odbędzie się akademia golfa, aby w wydarzeniu mogły wziąć udział również osoby, które w golfa nie grają, ale chcą spróbować swojej nowej ulubionej dyscypliny sportu.

 

 

Organizatorem wydarzenia jest Studio Gwiaździsta 5, a beneficjentem Fundacja Iskierka, która wspiera dzieci i ich rodziny w walce z chorobą nowotworową, zapewniając im pomoc finansową, społeczną i psychologiczną. Wspólnie możemy wspomóc dzieci w oddziałach onkologicznych zapewniając im niezbędny sprzęt medyczny. Golf Channel Polska jest patronem medialnym tego wydarzenia.

 

 

 

Turniej wystartuje o godzinie 11:00 w formule shotgun. O 15:00 rozpocznie się akademia golfa dla osób, które jeszcze nie grają, aby wydarzenie miało jak najszerszą formułę. Na pewno nie lada atrakcji dostarczy konkurs Hole in One, w którym do wygrania jest samochód Toyota. Nie zabraknie także ciekawych nagród dla zwycięzców w dwóch kategoriach handicapowych wśród mężczyzn i kobiet. Po turnieju odbędzie się kolacja połączona z aukcją charytatywną, którą poprowadzi Rafała Bryndal i Robert Mielżyński, podczas której czeka na Was cała masa interesujących przedmiotów i artefaktów.

Adrian Meronk – ma dla Was niesamowitą niespodziankę. Przekaże na licytację jeden z kijów, którymi grał w tym sezonie. To dopiero trofeum: kij pierwszego Polaka, który grał i zwyciężył w turnieju European Tour.

 

 

Robert Mielżyński – przekaże wina zarówno na licytacje jak i do bagażnika samochodu na na hole in one. Na tym na pewno się nie skończy! Robert ma tysiąc nowych pomysłów!

Karol Okrasa – ufunduje kolację ze swoim udziałem,

Rafał Bryndal – poprowadzi razem z Robertem Mielżyńskim licytację,

Szymon Ziółkowski i Paweł Fajdek – zaskoczą Was nietuzinkowym pomysłem na aukcję.

Marcin i Marketa Stelmasiak (GolfTeam) – ufundują czapkę z autografem Ernie Elsa,

Mariusz Czerkawski – przekaże koszulkę reprezentacji hokejowej i książkę „Życie na lodzie”, oczywiście ze specjalną dedykacją,

Michał Ligocki – proponuje wspólny dzień na snowboardzie,

Józef Rolnik – ma dla Was skrzynkę z produktami premium od firmy Rolnik,

Andrzej Kalitowicz – przeznaczył na licytację obraz o tematyce golfowej wybitnego artysty Jana Pruskiego,

Jan Pruski (ur. 1957 w Malborku) od lat mieszka i tworzy w Olsztynie. Jest to artysta niezwykle różnorodny, który wykorzystując szereg technik, najczęściej własnych, tworzy obrazy, grafiki, rzeźby, instalacje. Na swoim koncie ma wiele wystaw indywidualnych i zbiorowych zarówno w kraju jak i na arenie międzynarodowej, a jego prace znajdują się w licznych kolekcjach prywatnych w kraju i na świecie. Do jego największych osiągnięć należy zaliczyć indywidualne wystawy w Berlinie w 1995 r. w Galerii Polskiego Instytutu Kultury oraz dwie w Paryżu (2004 r. w ramach New Poland Season i w 2015 r. Galerie Sylvie la Page), a także indywidualne wystawy w Warszawie („Było, jest i będzie” Kuratorium 2013 r., „Pruski” w Fibak Gallery 2014 r.,). Prace Artysty kilkakrotnie były też wielokrotnie prezentowane w olsztyńskim BWA. Więcej o Artyście na www.pruski.pl .

Mieczysław Ignatowski – zdecydował się przekazać na turniej rozmaite sadzonki drzew, może zwycięzca posadzi je na polu?

Mazury Golf & Country Club – oferuje pakiet dla dwóch osób – nocleg i 2 x green fee.

 

Jeśli nie możesz wziąć udziału w turnieju, a chcesz wspomóc Fundację zapraszamy do wpłat na poniższe konto:
Fundacja Iskierka, nr konta: 93 1050 0099 6781 1000 1000 1145

 

Całość dochodów z turnieju zostanie przeznaczona na zakup sprzętu medycznego. Fundacja Iskierka, która jest beneficjentem turnieju zajmuje się wsparciem finansowym, psychologicznym i społecznym dzieci onkologicznych oraz ich rodzin. Fundacja działa w Polsce od 2006 roku.

Zapraszamy do wzięcia udziału w tym golfowym i szlachetnym wydarzeniu.

 

Zapisy: www.golf-booking.com/pl/tournament

studiogwiazdzista5.pl/turniej/5-stars-charity-cup-2022

Źródło: 5 Stars Charity Cup

 

Zredagowała: Kasia Nieciak

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni