Feherty – Season: 2017 — Pictured: David Feherty, Patrick Reed — (Photo by: Bob Levey/ Golf Channel)

David Feherty kontra Patrick Reed!

Patrick Reed ma potężną charyzmę! Nie inaczej jest w przypadku Davida Feherty. Raczej nie ma sensu licytacja czyja charyzma jest większa! Kiedy jednak dwie tak intensywne osobowości spotkają się w jednym miejscu, na wspólnej rozmowie, spodziewać można się wszystkiego!

Patrick ma na swoim koncie już pięć zwycięstw na PGA Tour, w tym największe i jak na razie ostatnie,  podczas The Barclays, rok temu. Znany jest jednak przede wszystkim jako absolutnie genialny członek amerykańskiej drużyny Ryder Cup, istny wulkan emocji i postrach każdego, kto stanie na jego drodze! Wołają na niego … Captain America! Najlepszy w ostatnich dwóch edycjach Ryder Cup, w których wystąpił do tej pory, obu wygranych przez Team USA! Jego niedzielny pojedynek w Hazeltine z Rorym McIlroyem to absolutna klasyka!

David wybrał się na spotkanie z Patrickiem do Houston. Panowie rozmawiali między innymi o: grze w University of Georgia, o Auguście, o jego niesamowitych wyczynach w Ryder Cup, doświadczeniach podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio oraz o swojej żonie, a kiedyś również caddie – Justine.

Feherty vs Reed tylko w Golf Channel Polska

Premiera w poniedziałek o 22.00

Pozycja obowiązkowa!

 

Autor: Kasia Nieciak

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni

Partnerzy wspierający